O mnie

To, co zaczęło się jako zwykły dzień zakończyło się dokładnie na odwrót.Kto by pomyślał, że zwykły dysk zmieni cel mojego życia.Wiele rzeczy mówiono mi o tym co warto w życiu robić ,a co jest tylko stratą czasu. Tak było ,dopóki nie stało się jasne jak dzień, gdy powiedziałem sobie:

„A może fotografia ślubna?”

W tym ułamku sekundy,  natychmiast wiedziałem, że to jest dokładnie to, co chcę robić przez resztę mojego życia. Natychmiast po tym zacząłem namiętnie i bez ustanku zgłębiać tajniki fotografii. Trwało to długo-całymi dniami i nie rzadko w nocy, ale miałem cel.  Uczęszczałem na indywidualne warsztaty, odwiedzałem różne miejsca i wydarzenia, kupiłem swój pierwszy aparat i w końcu odważyłem się „pstryknąć” mój pierwszy ślub, a reszta to już historia!

Słowa nie potrafią wyjaśnić, jak bardzo jestem szczęśliwy, gdy jestem w pobliżu ludzi , którzy mi zaufali i pozwolili się sfotografować. To wspaniałe uczucie pracować z pasją i przyjemnością. Uczucie podniecenia podczas fotografowania ślubu nigdy nie przestaje być obecne! Jest to spowodowane tym ,że za każdym razem stykam się z różnymi tradycjami, czasami nawet kulturami oraz ludźmi, którzy wymarzyli sobie swój Piękny Ślub – to jest właśnie to co mnie motywuje do działania. Mój styl fotografowania  to fotografia dziennikarska i jest inspirowana przez:           Annę i Martę Jurewicz, które obecnie zajmują się fotografią ślubną w Kanadzie i są mi bardzo bliskie…

Staram się ,aby historia ludzi, którą mam do pokazania była ucieleśnieniem autentyczności ich samych. W taki właśnie sposób pracuję.

Chciałbym usłyszeć o Waszym szczególnym dniu, być może będę mógł go pokazać.

                                                                                                                                                                                                                                   Michał Kufta

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s